Tower Defense: Next WAR

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.05.23
  • Dil Türkçe
  • Firma MainActivity Development
Epik bir hikaye üzerine kurulmuş olan Tower Defense: Next WAR oyunu ile sizde eğlenebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Tower Defense: Next WAR mobil oyunu sürükleyici ve epik bir hikaye üzerine kurulmuş olan başarılı bir mobil oyundur. Çeşitli savaş araçlarınız ile düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Birbirinden farklı oyun seviyeleri ile aksiyona doyamayacağınız Tower Defense: Next WAR mobil oyununda bir an bile durmak yok.

Düşünün ve yola koyulun.Kazanmanız gereken bir hikaye sizleri bekliyor. Parlak, güzel grafikler ve çok sayıda özel efekt oyunu sizlere olduğundan daha da güzel gösterecektir. Tanklar, uçaklar, gemi vb. araçlar oyunun durağan ilerlemesine engel olacak başarılı savaş araçlarıdır. Bunlardan birini yönetmeye başlayarak savaş alanında stratejik bir görevin üstesinden gelebilirsiniz.  

Bu aksiyon dolu mobil oyununda aksiyon hiç eksik olmayacak. Aksiyon seven ve savaşlarda galip gelmeye gözünü diken oyuncularımızın mutlaka sahip olması gereken Tower Defense: Next WAR oyunu ile savaş araçlarını kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Başarmak için kendinizi oyuna odaklayın, düşmanlarınızın araçlarını patlatın ve kazanan taraf siz olun. 

 

Tower Defense: Next WAR indir